Sveikiname visą jaunimą su rugpjūčio 12-ja – Tarptautine jaunimo diena!

Trumpai prisimenant šios dienos istoriją – ji tapo oficiali 1999 m. gruodžio 17 d., kai buvo priimta Jungtinių Tautų rezoliucija 54/120, o pati pirmoji oficiali Tarptautinė jaunimo diena įvyko 2000-jų rugpjūčio 12-ją. Per šią dieną visame pasaulyje siekiama daugiau dėmesio skirti problemoms su kuriomis susiduria jaunimas, taip pat skatinti patį jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje bei įsitraukti į sprendimų priėmimą.

Šias 2016 metais Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautinės jaunimo dienos tema – „Kelias į 2030: skurdo panaikinimas bei darnus vartojimas ir gamyba” (The Road to 2030: Eradicating Poverty and Achieving Sustainable Consumption and Production). Viso pasaulio jaunimas yra skatinamas užimti pagrindinį vaidmenį kovojant su skurdu bei siekiant sukurti darniai besivystančią visuomenę. Jaunųjų žaliųjų organizacija taip pat labai skatina šią iniciatyvą bei primena, kad ir kiekvienas iš jūsų galite prisidėti įgyvendinant šiuos tikslus, net ir mažais darbais, tokiais kaip: atliekų rūšiavimas, mažesnis plastiko naudojimas, energijos taupymas bei efektyvesnis jos naudojimas ir t.t.

Tuo tarpu Lietuvoje Jaunimo politika švenčia savo 20-metį ir JRD (Jaunimo reikalų departamentas) norėdamas paminėti šią sukaktį rugsėjo 8-11 d. organizuoja jaunimui skirtą savaitgalį, daugiau informacijos: http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/jaunimo-politikai—20-metu

Taip pat JRD šiuo metu yra paskelbęs registraciją į keletą mokymų / seminarų, kurie taip pat gali pasirodyti jums galbūt įdomūs, daugiau informacijos: http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/bendra-informacija-apie-departamento-organizuojamus-mokymus-seminarus-konkursus

O, Jaunųjų žaliųjų organizacija jus kviečia rugpjūčio 13 d. 21:30 val. į Jaunimo miuziklo teatro organizuojamą Neeilinių koncertų seriją „La Vie Boheme”. Pasak jaunųjų muzikantų, jų paruošta programa – šviežiai sukurta, paslaptinga ir dar niekieno (išskyrus artimiausius draugus ir vargšus kaimynus) negirdėtas muzikinis eksperimentas.

Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1814370902126980/


Bei žinoma Jaunųjų žaliųjų organizacija taip pat kuo nuoširdžiausiai sveikina visą jaunimą su Tarptautine jaunimo diena ir linki visiems sėkmės siekiant bei įgyvendinant savo užsibrėžtus tikslus gyvenime.

JŽO pirmininko sveikinimas šios dienos proga:

Su tarptautine jaunimo diena 2016

 

„Ši diena parodo svarbą ir dėmesį jaunam žmogui kitų žmonių gyvenimuose, linkiu mums – jauniems žmonėms, panaudoti savo talentus ir entuziazmą nenuviliant jų. Dėkoju už vyresnių žmonių pasidalinta ir vis dar dalinama brangią patirtį, išmintį ir įkvepiantį pavyzdį, tikiu, kad jaunam žmogui Lietuvoje atėjo laikas lygiai taip pat tapti geresniu pavyzdžiu ir lyderiu vyresniems žmonėms, tai mūsų laikas.”

– Karolis Dimbelis

Sekite ir dalinkitės mūsų naujienomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *