Antrus metus iš eilės Jaunųjų žaliųjų organizacija dalyvavo parodoje-forume EKO Logika. Šiais metai paroda vyko lapkričio 9-11 dienomis.

EKO LOGIKA 2017 tai paroda – forumas, kurio metu  kviečiama griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip – visų pirma sąmoningai ir kokybiškai. Juk sąmoningumas prasideda nuo žinių, kurių EKO LOGIKA pasiūlo su kaupu. Paroda – forumas skatina ne tik rinktis atsakingai, bet ir vartoti mažiau.

Šių metų paroda vyko jau ketvirtą kartą, joje kaip visada buvo galima rasti natūralių, kokybiškų produktų bei paslaugų, galima buvo sudalyvauti seminaruose, paskaitose aktualiomis temomis ir taip pat išbandyti savo jėgas JŽO organizuojamose rūšiavimo varžybose.

Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais pažindinome parodos dalyvius su rūšiavimo privalumais, griovėme senus nusistovėjus mitus apie rūšiavimą, atsakinėjome į dažnai iškylančius kasdienius klausimus, kaip į kokį konteinerį kokias atliekas mesti, dalinome atmintines praverčiančias rūšiuojant kasdienes atliekas bei vykdėme rūšiavimo varžybas kuriose parodos dalyviai galėjo praktiškai išbandyti savo rūšiavimo žinias.

Peržiūrėkite akimirkas iš renginio Facebook puslapyje – https://www.facebook.com/jzorganizacija/posts/513173605722538

Arba apačioje:

Sekite ir dalinkitės mūsų naujienomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *